Skip Navigation Links

Skip Navigation Links.
Yazarlar

Nurettin İNCE
ÜRETİCİMİZ BİLİMLE BULUŞMALI

        Oda Haritası        
HyperLink
 
 
 
Pazarlı Nakliyecilerden Mali Kurul

Pazar SS 4 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinin 2010 olağan mali genel kurul toplantısı Kooperatifin toplantı salonunda yapıldı.

Düzenlenen kongreye, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Pazar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ekrem Kılıç, Pazar Ziraat Odası Başkanı Nurettin İnce, Pazar 24 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı İbrahim Bengli ve üyeler katıldı.
Kongrede, yönetim kurulu faaliyet ve mali raporları okunarak genel kurula katılan üyelerin oylarıyla ibra edildi.
Kooperatif Başkanı Turan Karahan, yaptığı konuşmada, 2010 yılı içerisinde yapılan anlaşmalar neticesinde Çaykur'un 3 çay fabrikasından 20 bin ton, özel bir çay fabrikasından 6 bin ton kuru çay nakliyesi yaptıklarını belirterek, ''Bu 4 fabrikaya yaş çay nakliyesi de gerçekleştirdik. Ayrıca Pazar-Arhavi arasında torbalı kuru çay naklettik. Rize paketlemeden de 20 bin ton çay naklettik. Bu nakliyeler sırasında üyelerimize ücretleri kooperatifimiz tarafından peşin olarak ödenmiştir'' dedi.
Üyelere maddi ve manevi her türlü katkıyı yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini ifade eden Karahan, ''Zorunlu ihtiyacı olan üyelerimiz için de bankalarla görüşme yaparak mutabakat sağladık. Kooperatifimizin bu dönemde kasasında 90 bin lira parası bulunmaktadır'' diye konuştu.
(Pazar53.com)
                                                                                                                
 
     
 
Yorumlar
 
   
 

Copyright © 2008 
tolgacanca@msn.com